لطفاً تا بارگزاری کامل صفحه صبر کنید ...
   
 
صادر کردن و فشردن برنامه - (^|^) .:. آموزش مولتی مدیا بیلدر پارسی .:. (^|^)
       
 
  |     |     |     |  
 

کاربر گرامي
.امروز و مي باشد
تذکرات:   «MMB Par30» شما می توانید بر روی این نوار کلیک کنید تا منوها فشرده شود. «MMB Par30» شما می توانید بر روی عنوان نوارهای راست و چپ کلیک کنید تا فشرده شود. «MMB Par30»    
  صادر کردن و فشردن برنامه
ساعت ٤:۱٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸٧  

این پنجره را از طریق منوی پوشه و گزینه فشرده و ارسال باز کنید.توضیحات: از این پنجره برای تنظیم نوع ذخیره سازی و ایجاد امنیت استفاده می شود.
این پنجره شامل 3 قسمت است:
1. فشردگی: این قسمت برای میزان فشرده سازی فایل برنامه است، البته نه فایل های اجرایی، بلکه فایلی که توسط خود برنامه خوانده شده و به نوعی سورس برنامه به همراه فایل های درونی در آن ذخیره می گردند. در این قسمت 8 روش برای فشردن فایل برنامه وجود دارد. معنی هر یک را در زیر ترجمه کرده ام:Best Quality : بهترین کیفیت
Good Quality : کیفیت خوب
Medium Quality : کیفیت متوسط
Poor Quality : کیفیت بد
Info Quality : بدترین کیفیت
Crazy compression : فشردگی سخت
fast) No compressio) : فشردگی سریع
(ZIP - (100% Quality - slow زیپ با کیفیت 100% و کند.
تذکر: در این قسمت هر چقدر که میزان فشرده سازی افزایش یابد میزان کیفیت کاسته شده که این کاهش کیفیت بیشتر بر روی عکس های درونی فایل تاثیر می گذارد.
نکته 10: بهترین کیفیت Best Quality است.
2. محافظت از فایل ها: در این قسمت برای اینکه امنیت این فایل تا حدی افزایش یابد، می توانید، بر روی آن رمز عبور قرار دهید تا دیگران نتوانند این فایل را باز کرده و سورس برنامه شما را ببینند.
3. لایه امنیتی: اگر تیک اضافه کردن لایه امنیتی را بزنید موجب می شود تا متن ها و دستورات یا به طور کلی سورس پروژه از ویرایش در امان باشد. همچنین رمز عبور غیر فعال شده و پروژه شما فقط اجرا می شود.نکته 11: لایه امنیتی سرعت اجرای پروژه را پایین می آورد.
تذکر: از این قابلیت وقتی استفاده کنید که تمامی تنظیمات را انجام داده اید و دیگر مطمئن هستید که برنامه ساخته شده مشکلی ندارد.
پس از از انجام عملیات اگر مایل بودید که فایل ذخیره، ساخته گردد بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.
کلمات کليدي: دروس مقدماتی ،کلمات کليدي: پنجره ها ،کلمات کليدي: فشرده و ارسال
 
 
 

Copyright © 2008 -   By MMB Par30.persianblog.ir . All Rights Reserved . Design By طراح و مدیر سایت امیر باقری . Best View Resolutions: 1024x768 . Refresh Every 7 Minutes
.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت طبق قانون حق کپی به آقای امیر باقری و سایت تخصصی ملتی مدیا بیلدر پارسی تعلق دارد

mmbpar30, ملتي مديا بيلدر فارسي, Multimedia Builder495, Multimedia Builder496, Multimedia Builder497, Multimedia Builder498, Multimedia Builder, mmb, mmbparsi, mmbfarsi, Multimedia Builder Parsi, Multimedia Builder farsi, farsi, parsi,Multimedia Builder دانلورد ملتي مديا بيلدر فارسي, دانلود ملتي مديا بيلدر ,آمزش ملتي مديا بيلدر , آموزش