لطفاً تا بارگزاری کامل صفحه صبر کنید ...
   
 
پوشه - (^|^) .:. آموزش مولتی مدیا بیلدر پارسی .:. (^|^)
       
 
  |     |     |     |  
 

کاربر گرامي
.امروز و مي باشد
تذکرات:   «MMB Par30» شما می توانید بر روی این نوار کلیک کنید تا منوها فشرده شود. «MMB Par30» شما می توانید بر روی عنوان نوارهای راست و چپ کلیک کنید تا فشرده شود. «MMB Par30»    
  پوشه
ساعت ۱:۱٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٧  

منوی پوشه:جدید: این گزینه برای ایجاد یک صفحه کاری جدید است، که با اسم پیش فرض Media 2 ساخته می شود و عدد 2 نیز متغییری است که بستگی به ساختن شما دارد که چند صفحه کاری ساخته اید و این عدد به طور اتوماتیک در هنگام صفحه کاری جدید، آخرین عدد استفاده شده 1+ می گردد و نمایش داده می شود و این عمل همین طور در صفحات کاری بعدی ادامه می یابد. دکمه میانبر این گزینه Ctrl+N می باشد.
نکته 6: این صفحات کاری با هم هیچ ارتباطی ندارند و هر کدام فضای جداگانه ای دارند.
جدید از کتابخانه ... : این گزینه همان طوری که از اسمش مشخص است برای ساختن و ایجاد کردن یک صفحه کاری بر طبق صفحات قالب بندی شده از کتابخانه برنامه MMB است. «توضیحات کامل این پنجره در قسمت پنل راست سایت، در قسمت پنجره ها»
باز کردن ... : این گزینه نیز برای باز کردن صفحات کاری ذخیره شده توسط شما یا Samples خود برنامه MMB می باشد. دکمه میانبر این گزینه Ctrl+O می باشد.
بستن: برای بستن صفحه کاری فعال استفاده می شود.
ذخیره: برای ذخیره کردن صفحه کاری است، که اگر اولین بار است که ذخیره می کنید از شما مکان ذخیره شدن و نام را از شما می خواهد و در نوبت های دیگر با استفاده از همان نام و آدرس ذخیره شده، انجام می شود و این عمل برای هر صفحه کاری انجام می شود. دکمه میانبر این گزینه Ctrl+S می باشد.
تذکر: همیشه از پروژه ای که استفاده یا می سازید، نسخه پشتیبانی بگیرید. «حتما - یادت نرود»
ذخیره به نام ... : برای ذخیره کردن صفحه کاری به صورت چندین بار و یا با نام های مختلفی در چنیدن مکان از این گزینه استفاده کنید.
فشرده و ارسال ... : از این گزینه برای تنظیم نوع ذخیره سازی و ایجاد امنیت استفاده می شود. «توضیحات کامل این پنجره در قسمت پنل راست سایت، در قسمت پنجره ها»
جمع آوری ... : این گزینه برای تنظیمات خروجی برنامه که همان کمپایل یا تعمیم دادن برنامه است، استفاده می شود. با این گزینه می توانید تنظیماتی را روی فایل اجرائی، خروجی وارد کنید و سپس پروژه را ایجاد کنید. «توضیحات کامل این پنجره در قسمت پنل راست سایت، در قسمت پنجره ها»
تغییر سایز: این گزینه برای کاهش حجم برنامه است، که این عمل به طور اتوماتیک توسط نرم افزار MMB انجام می گردد.
تذکر: بهتر است قبل از ایجاد این عمل یک کپی از فایل ذخیره شده بگیرید تا این کم حجم کردن برخی از دستورات شما را دچار مشکل نکند.
آوردن موضوعات ... : برای وارد کردن برخی ابزارها از خارج برنامه می توانید از این گزینه استفاده کنید.
تذکر: فایل هایی با پسوند obm را وارد برنامه کنید.
ارسال موضوعات ... : این گزینه برای ذخیره کردن ابزار و یا موضوعات، در خارج از برنامه برای استفاده در صفحات یا پروژه های بعدی. پسوند فایل های ذخیره شده omb است.
آوردن MEF : این گزینه برای وارد کردن دکمه هایی که قابلیت mouse over و mouse click دارند استفاده می شود.نکته 7: من تا حالا فایل با پسوند mef را ندیدم تا بدونم به چه دردی می کند. البته خود MMB با این تعریفی که من از این گزینه کردم قابلیت های بهتری دارد.
تصویر از دوربین ... : برنامه MMB این امکان را برای شما گذاشته که هر چه سریع تر از وب کم خود تصویر بگیرید تا در برنامه از آن استفاده کنید.
آوردن صفحه ... : شما می توانید هر صفحه با پسوند mmp را از خارج محیط کاریتان وارد محیط کنید.
تذکر: منظور از صفحه همان کادر سفید رنگ وسط است.
ارسال صفحه ... : این گزینه برای ذخیره کردن صفحه در خارج از برنامه برای استفاده در پروژه بعدی. پسوند فایل های ذخیره شده mmp است.
چاپ ... : برای چاپ از تمام صفحات محیط کاری می باشد. دکمه میانبر Ctrl+P است.
پیش نمایش چاپ : این گزینه برای پیش نمایش چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.
تنظیمات چاپ ... : برای تنظیمات چاپ از این گزینه استفاده می شود.
Recent File : در این قسمت آخرین فایل های ذخیره شده در کامپیوتر شما را به شما نمایش می دهد.
نکته 8: شما در تصویر بالا متن Recent File را نمی بینید چون چهار فایل آخری که من ذخیره کردن به نمایش درآمده است.
خروج : برای خروج کامل برنامه از این گزینه استفاده کنید.
نکته 9: اگر بر روی پروژه ای کار کرده باشید و آن را ذخیره نکرده باشید با انتخاب این گزینه پیغامی حاوی ذخیره کردن پروژه برای شما به نمایش داده خواهد شود.
کلمات کليدي: دروس مقدماتی ،کلمات کليدي: منوها ،کلمات کليدي: پوشه
 
 
 

Copyright © 2008 -   By MMB Par30.persianblog.ir . All Rights Reserved . Design By طراح و مدیر سایت امیر باقری . Best View Resolutions: 1024x768 . Refresh Every 7 Minutes
.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت طبق قانون حق کپی به آقای امیر باقری و سایت تخصصی ملتی مدیا بیلدر پارسی تعلق دارد

mmbpar30, ملتي مديا بيلدر فارسي, Multimedia Builder495, Multimedia Builder496, Multimedia Builder497, Multimedia Builder498, Multimedia Builder, mmb, mmbparsi, mmbfarsi, Multimedia Builder Parsi, Multimedia Builder farsi, farsi, parsi,Multimedia Builder دانلورد ملتي مديا بيلدر فارسي, دانلود ملتي مديا بيلدر ,آمزش ملتي مديا بيلدر , آموزش