لطفاً تا بارگزاری کامل صفحه صبر کنید ...
   
 
(^|^) .:. آموزش مولتی مدیا بیلدر پارسی .:. (^|^)
       
 
  |     |     |     |  
 

کاربر گرامي
.امروز و مي باشد
تذکرات:   «MMB Par30» شما می توانید بر روی این نوار کلیک کنید تا منوها فشرده شود. «MMB Par30» شما می توانید بر روی عنوان نوارهای راست و چپ کلیک کنید تا فشرده شود. «MMB Par30»    
تصاویر زیر را نگاه کرده و بر روی نشانه های قرمز کلیک کنید تا برنامه نصب شود.

بر روی Next کلیک کنید.


گزینه I accept the agreement را انتخاب کرده و سپس بر روی Next کلیک کنید.


با کلیک بر روی Browse مسیر نصب برنامه را انتخاب کرده «مسیر نصب را کپی کنید.» و سپس بر روی Next کلیک کنید.بر روی Next کلیک کنید.


تیک گزینه Create a desktop icon را برداشته و سپس بر روی Next کلیک کنید.


بر روی Install کلیک کنید.


صبر کنید تا برنامه نصب شود.


تیک های گزینه Launch Multimedia Builder 4.9.8 و Yes, I want to view the What'sNew Flie را برداشته و سپس بر روی Finish کلیک کنید.


پس از دانلود فایل Multimedia Builder Par30 بر روی کن دوبار کلیک کنید تا برنامه را نصب کنیم.
بر روی Yes کلیک کنید.


بر روی بله کلیک کنید.


مسیر نصب را در اینجا کپی کنید با کلیک بر روی جستجوی مسیر مسیر نصب Multimedia Builder498 را انتخاب کنید و سپس بر روی نصب کلیک کنید.اگر با این پنجره مواجه شدید بر روی بله همه کلیک کنید.


صبر کنید تا برنامه نصب شود.


بر روی OK کلیک کنید.


نصب به پایان رسید.

تذکر: پس از نصب نسخه فارسی برنامه به محل نصب رفته و بر روی فایل MMBuilder English or Par30 کلیک راست کرده و گزینه Send To را انتخاب کرده و سپس گزینه Desktop را بزنید تا هم به نسخه پارسی و هم انگلیسی دسترسی داشته باشید. «پنجره زیر»

MMBuilder English or Par30


 
 
 
 

Copyright © 2008 -   By MMB Par30.persianblog.ir . All Rights Reserved . Design By طراح و مدیر سایت امیر باقری . Best View Resolutions: 1024x768 . Refresh Every 7 Minutes
.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت طبق قانون حق کپی به آقای امیر باقری و سایت تخصصی ملتی مدیا بیلدر پارسی تعلق دارد

mmbpar30, ملتي مديا بيلدر فارسي, Multimedia Builder495, Multimedia Builder496, Multimedia Builder497, Multimedia Builder498, Multimedia Builder, mmb, mmbparsi, mmbfarsi, Multimedia Builder Parsi, Multimedia Builder farsi, farsi, parsi,Multimedia Builder دانلورد ملتي مديا بيلدر فارسي, دانلود ملتي مديا بيلدر ,آمزش ملتي مديا بيلدر , آموزش